Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Trzykolne Młyny - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

50 zł/m²59,50 m² 2 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale handlowo-biurowo-usługowe o powierzchniach od 60 do 100m w nowopowstałym budynku w Trzykolnych Młynach (gmina Kórnik). Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Poznań

Sołacz,Poznań(Trzykolne Młyny + 24 km)

2 500 zł58 m² 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ok.Uniwersytetu Przyrodniczego do wynajęcia mieszkanie po remoncie 58.m2 umeblowane. Funkcjonalny układ: niezależne 2 ustawne pokoje, kuchnia z oknem i balkonem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kopanina

Grunwald,Poznań(Trzykolne Młyny + 24 km)

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,57 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 36,6 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł47,62 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe (47m2) w apartamentowcu przy ul. Kazimierza Wielkiego na Starym Mieście. * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone * * całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,19 m² 71,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem | Jeżyce | ul. S. Barańczaka Na wynajem jasna, komfortowa i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32,19 m , zlokalizowana w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Wiedeńska

Piątkowo,Poznań(Trzykolne Młyny + 24 km)

5 200 zł140 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Jeśli poszukujesz wygodnego domu z ogrodem a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich atrakcji być może zainteresuje Cię ta oferta. Polecam dom szeregowy położony w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Kościuszkowców

Swarzędz(Trzykolne Młyny + 25 km)

51,62 zł/m²54,24 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w centrum osiedla Kościuszkowców Swarzędz Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 54,24 m2 położony w samym sercu osiedla Kościuszkowców.

Szczegóły ogłoszenia

20,73 zł/m²82 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 17 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²130 m² 7 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej przy ul. Baraniaka, poznań Dostępna nowa przestrzeń biurowa w dodatkowym budynku przy ul. Baraniaka w Poznaniu, w krytycznej lokalizacji biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Jeżyce,Poznań(Trzykolne Młyny + 24 km)

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane w sercu Poznania, w dzielnicy Jeżyce, przy ul. Kościelnej 24. Mieszkanie o powierzchni 26 m znajduje się na 2. piętrze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij