Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Trzykolne Młyny - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Komorniki

Komorniki(Trzykolne Młyny + 17 km)

240 900 zł744 m² 323,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zbrudzewo(Trzykolne Młyny + 10 km)

9 750 000 zł65 617 m² 148,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod produkcję lub usługi - Zbrudzewo k. Śremu, 6,56 ha możliwe wydzielenie I zakup części gruntu. Projektowane dwa zjazdy na działkę 20/17 Na sprzedaż grunt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek(Trzykolne Młyny + 15 km)

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem. W sprzedaży posiadamy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczytniki(Trzykolne Młyny + 12 km)

423 000 zł846 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka budowlana - szczytniki mieszkaniowo- usługowa. - teren Z mpzp Działka o powierzchni 846 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Zalasewo(Trzykolne Młyny + 22 km)

600 000 zł3 030 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Zalasewie przy ulicy Piknikowej. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 3030 m2 i wymiarach 47m / 64 m. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Błażejewo

Błażejewo(Trzykolne Młyny + 8 km)

7 700 000 zł40 000 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę inwsetycyjną w Błażejewie k/ Kórnika. Dostępne media : woda, prąd , gaz. NIeruchomość objęta planem zagospodarownia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Sosnowiec(Trzykolne Młyny + 15 km)

161 000 zł700 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe położone w Sosnowcu przy ulicy Kasztanowej, zlokalizowanym zaledwie 5 minut drogi od Śremu. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Rogalińska

Daszewice(Trzykolne Młyny + 12 km)

390 000 zł801 m² 486,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ul. Rogalińska, daszewice gm. Mosina Świetnie położona działka budowlana na ul. Rogalińskiej w podpoznańskich Daszewicach. Spokojna okolica i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Pokrzywno,Poznań(Trzykolne Młyny + 24 km)

720 000 zł1 250 m² 576 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrową Front 27 m. kształt prostokąta, teren płaski Warunki zabudowy były wydane przed.